Resortowe dzieci. Media

Resortowe dzieci.  Media
Tytuł: Resortowe dzieci. Media
Autor: Dorota Kania, Jerzy Targalski, Maciej Marosz
Wydawca: FRONDA
Data wydania: 12 grudnia 2013
Ilość stron: 430
Oprawa: miękka skrzydełka
Wymiary (cm): 14 x 20
ISBN: 978-83-64095-09-2
Dostępność: W magazynie
Cena: 40,00 zł
Cena netto: 38,10 zł
Ilość:  

Daniel Passent, Ernest Skalski, Aleksander Kwaśniewski, Jerzy Baczyński, Krzysztof Teodor Toeplitz, Mariusz Walter to tylko niektórzy bohaterowie najnowszej książki Doroty Kani, Jerzego Targalskiego i Macieja Marosza. Już 10 grudnia czytelnicy będą mogli poznać zaskakujące powiązania rodzinne i polityczne czołowych postaci dziennikarskiego "salonu" III RP.

Tytuł książki to "Resortowe dzieci. Media". Jej bohaterowie wychowani zostali przez działaczy i funkcjonariuszy KPP, PZPR, Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, a potem SB. Doskonale ustawieni w życiu, dzięki koneksjom, a potem pieniądzom i "grubej kresce". Czasem, choć wywodzą się z niekomunistycznych środowisk, związani ideologicznie oraz materialnie z byłą władzą i bezpieką. Za młodu aktywiści komunistycznych organizacji młodzieżowych, potem biznesmeni, właściciele i zarządcy nowych mediów. Właśnie dlatego tak zdecydowanie przeciwni dekomunizacji i lustracji, szydzący z patriotyzmu, polskich tradycji i polskości.

Ta książka jest właśnie o nich. Autorzy publikacji to dziennikarka śledcza "Gazety Polskiej" Dorota Kania, publicysta Jerzy Targalski oraz dziennikarz "Gazety Polskiej Codziennie" Maciej Marosz.

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka: