Wielkość codzienna

Wielkość codzienna
Tytuł: Wielkość codzienna
Autor: Stephen R. Covey
Wydawca: Rebis
Data wydania: 2017
Ilość stron: 384
Oprawa: miękka
ISBN: 9788380620803
Dostępność: W magazynie
Cena: 42,00 zł
Cena netto: 40,00 zł
Ilość:  
Codziennie dokonujemy wyborów - naucz się robić to tak, aby w oczach innych i własnych być prawdziwie wielkim człowiekiem.
 
Od czasu do czasu bywamy świadkami heroicznych czynów czy przełomowych odkryć - przejawów wielkości ludzkiego ducha. Istnieje też jednak inna wielkość, mniej spektakularna, lecz dostępna każdemu i bardzo ważna - wielkość codzienna. To właśnie ona, wypływając z ponadczasowych zasad, umożliwia życie pełne głębszego sensu i poczucia spełnienia.
 
W tym wyjątkowym tomie D.K. Hatch połączył inspirujące opowieści publikowane w ""Reader's Digest"" z mądrością i wskazówkami Stephena R. Coveya, autora bestsellerowych 7 nawyków skutecznego działania. Poruszające osobiste historie ludzi znanych i takich jak my, opatrzone refleksjami i celnymi cytatami, zmotywują nas do tego, abyśmy starali się być wielcy na co dzień.
 
Czasopismo ""Reader's Digest"" ukazuje się w 50 krajach, w 21 językach, i co miesiąc sięga po nie 80 milionów czytelników na całym świecie. Jest cenione za wartości humanistyczne, ciekawe reportaże, a także humor i przedstawianie osobistych historii zwykłych ludzi.
 

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi: