Zaczynam żeglować

Zaczynam żeglować
Tytuł: Zaczynam żeglować
Autor: Baranowski Krzysztof
Wydawca: Alma-Press
Data wydania: 2016
Ilość stron: 216
Oprawa: twarda
ISBN: 9788370206383
Dostępność: W magazynie
Cena: 45,00 zł
Cena netto: 42,86 zł
Ilość:  

?Gdy raz wyjdziesz na wodę i posmakujesz świeżego wiatru, będziesz wiedział, czy warto uczyć się dalej. Liczę na to, że spodoba ci się wędrówka pod żaglami i nie poprzestaniesz na tej książce, która jest traktowana jako wstęp do twojej żeglarskiej kariery? ? pisze we wstępie kpt. Krzysztof Baranowski.

?Zaczynam żeglować? to wprowadzenie do żeglarstwa adresowane przede wszystkim do młodych entuzjastów tego sportu. Celem tej książki jest przybliżenie czytelnikowi problematyki żeglarskiej w takim stopniu, by chwycił rumpel i szot bez nadmiernej obawy, by później, gdy stanie przed komisją egzaminacyjną

na stopień żeglarza, był spokojny o wynik.

Znakomity praktyk, kpt. Krzysztof Baranowski, prowadzi wykład w sposób niezwykle przystępny i niekonwencjonalny, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z żeglarską młodzieżą.

Krzysztof Baranowski to jeden z najbardziej znanych polskich żeglarzy. Na morzach i oceanach przepłynął ponad 24 000 mil morskich! Brał udział w transatlantyckich regatach samotnych żeglarzy i dwukrotnie opłynął świat solo na jachtach ?Polonez? i ?Lady B?. Na ?Pogorii? prowadził rejs na południowe Szetlandy, a ze Szkołą pod Żaglami do Indii i wokół Afryki.

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Tagi: